Çocuk masalları web sitesi

ÇOCUK MASALLARI VE HİKAYELERİ WEB SİTESİ

Bilgisayar denince çocuklar için ilk akla gelen şey oyun oynamaktır. Bilgisayar oyunlarının çoğu çocuğun tüm zamanını onlardan alır. Bu zaman; çocuğun diğer çocuklarla oynamasını, iletişim kurmasını, becerilerini ve hayal gücünü çalıştırmasını engeller. İnternet kullanımının doğru yapılması, her insana olduğu gibi çocuklara da katkı sağlar. Önemli olan kaliteli bir zaman dilimini internet ortamında yakalamak ve teknolojinin öğreticiliğini hayatın içine katmaktır.

Günümüzde eğitimin dahi internet üzerinden yapıldığını düşünürsek, öğrenme kolaylığı ve yazı pratiğinin bilgisayar tuşlarından kazandırılması öğrencinin ve öğretmenin hayatını kolaylaştırmıştır. İnternet ortamının eğitim ve oyun üzerindeki etkinliğinin artmasının yanında 0-16 yaş grubunun faydalanabileceği, hayal gücünü geliştirip, ileriki dönemlerinde edebiyata duyacağı ilginin tohumlarını atacak bir yapılanmada gelecekte var olacaktır. Masallar ve hikayeler de bir süre sonra takip edilecek olan denemelerin, romanların izdüşümleridir. Çocuklar hangi yaşta olurlarsa olsunlar merak duyguları onları araştırmaya ve üretmeye itecektir. Bunun yanında doğru bir adımla; düşünen, üreten, kişilikli ve çözüm getirebilen sonuçlar ortaya koyan nesiller yetiştirmek hepimizin görevidir. Çocuklarımızın hayal gücünü geliştirip aynı zamanda gerçeğin peşinden gitmelerini ve edebiyatla geliştirdikleri yeteneklerin yavaş yavaş ortaya çıkmasını gözlemlemek ailelere büyük keyif verir. Sizlerde edebiyata verilecek bu katkının içinde olmak istiyorsanız Çocuk masalları ve hikayeleri web sitesi projenizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Buradan hem edebiyatı çocukların ayağına getirip, hem de seçkin ve okunması gereken klasik eserleri çocukların hayatına sokmuş olursunuz. Kim bilir kaç nesil bu masalların hikayelerin varlığıyla büyüyecek ve hayata yönelik tutumlarını bu etkileşimlerle çeşitlendirecektir. Daha iyi bir toplumu büyütmek için çocukluktan itibaren her insanın kitaplara yakın olması ve bilgi birikiminin kaynakçası kitapların doğru ve bilinçli ellerden kişilere aktarılması gerekir. Sizlerde çocuk masalları ve hikayeleri web sitenizi kurarken kendi gelenekselinizden yararlanacaksınız. Hangi yöre hangi ülke olduğu önemli değil; dilden dile dolaşan ve günümüze kadar aktarılan birçok anneanne masallı, birçok memleket efsanesi ve birçok masal kahramanı bizim hayatımızın başından beri var olmuştur. Sizde bu yaşanmış duygularla dolu masal ve hikayelerden başlayarak dünya literatürüne girmiş birçok masalı arşivleyip yaş ortalamasına göre sıralayarak çocuk hikayeleri ve masalları web sitesinde yayınlayabilirsiniz. Arkası yarınlı hikayeler, görsel animasyon çizimlerle renklenen internet ortamında çocuklara kültür alanında hizmet verebilmenin keyfi tartışılmaz. Aynı zamanda çeşitli hikaye ve masal kitaplarının da dünya çapında satın alınabilir olacağı bu siteden, sipariş verilerek ülkeler arası kitap alış verişi de gerçekleştirilebilir. Web sitelerinin en büyük hedefi olan ulaşılabilirlik firmamızın size uygun olarak hazırlamış olduğu yazılım ve tasarımlarla mümkün olacaktır. Aranılan konu ile alakalı internette üstlerde yer almak, sürekli güncellenmek ve çocuk hikayeleri ve masalları web sitenizi daha büyütmek içinde yine firmamızın size özel uygulayacağı paket programlardan yararlanmanız sağlanacaktır. Sizleri internet ağının sürekli yenilendiği bir ortamda üst düzey hizmet kalitesiyle buluşturmak ve eğitim anlamında da yararlılık sağlayabilmek bizleri bir kez daha mutlu edecektir. Gelişen bir topluma imza atmak sadece ülke bazında değil dünya genelinde de önem teşkil etmektedir. Edebiyat ve kültür alanına yapılan yatırımın en önemli dönüşü hayata yeni ve farklı gözle bakan birçok yazarı da ileride var edecek olmasıdır. Hayatın kültür alanında ki gelişimi savaşların bitmesi, konuşarak anlaşma döneminde bir çığır açılması demektir. Okuyan ve niçin var olabildiğini sorgulayan insan hayata önem verip tutunan insan olacaktır. Firmamız bu anlamda da savaşa uzaklaştıracak her değerin yapılanmasında etkin olup, barışa yakın duracaktır. İletişim bilgilerimize ulaşarak her türlü web tasarım konularında bizlere danışabilirsiniz.