E-Ticaret Yazımları

Yapılanması yenilenen Türk Ticaret Kanunu gereği, ticaret yapan firmalara web sitesi açma zorunluluğu getirilmiştir. Bu kanuna göre hareket etmeyen kuruluşlar hapis cezası veya para cezası ile cezalandırılacaktır. Yasaya uygun web sitesi açma ve danışmanlık hizmeti almak için günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız sizler için özel tasarlanacak E-ticaret yazılımlarının içerikleri hakkında detaylı bilgi verecektir. Sektörünüze göre makul yapılanmış yazılımda birçok ayrıntı vardır. Ürün katoloğu, ürün ekleme, marka sıralama, sınırsız ürün resmi görselleme, ürün özellikleri aktarımı, gösterilen ürünü yakınlaştırma özelliği, en çok sevilen ürünler, bu ürünlerin facebook ve twiter paylaşımları vb. özellikler kuruma ait E-ticaret yazılımlarında mevcuttur.

Ayrıca

ürün arama butonu, birden fazla katogoride ürünü teşhir etme, çoklu ürün depolama, toplu fiyat gösterme, ürün stok durumu, stoğu azalan ürün bildirimi, stokta bulunmayanı satıştan kaldırma gibi yazılım pencereleri de E- ticaret yazılımlarımızda mevcuttur. Bayilere yönelik satış yapan kurumlarda bayi bilgilendirme, fiyatlama, ödeme alt yapıları, satış pazarlama, müşteri ve üye yönetimi, raporlamalar, promosyon, üye olmaksızın alış veriş yapa bilme özelliklerinin yanı sıra kargo, sipariş ve sevkiyatı için de bir çok alan E- ticaret yazılımına eklenmiştir. Daha fazla birçok ayrıntıyı içinde barındıran yazılımlarımız gerek ürün satışınızı kolaylaştırırken yasal prosedürlerin doğru uygulanmasından kaynaklanan rahatlıkla işe harcadığınız zamanın verimini arttıracaktır. Yazılımların internet ve reklam takibine müsaitliği, mobil web sitesi uygulanabilirliği ve facebook yönetimi yapabilmesi de müşterilerimiz açısından rahatlatıcı imkanların kullanılabilirliği gerçeğini karşımıza çıkarır. Çeşitlilik anlamında birçok farklı sektörü içinde barındıran bilişim teknolojileri

yemekten tekstile, sağlık hizmetlerinden, spor salonlarına, gazeteden, televizyon kanallarına, gelinlik firmalarından, kuyumculuk sektörüne kadar birbirinden ayrı iş kollarına hizmet etmektedir. Bu ayrı kollarda iş yapan tüm firmaların ortak konusu kendi benlikleri içindeki farklılıklarını gösterebilmeleri için ortaya koydukları öncelikleridir.

Bazıları üründe kalitesini sunmaya çalışırken, bazıları verdiği hizmette ki güvenirliliği ve kaliteyi sunma peşindedir. Her ne olursa olsun kurumların markalaşmaya başlamasında ki birincil konu kendini iyi ifade etmesidir. Kurumun içindeki tüm ayrıntı onu tanımak isteyenlerin ulaşabileceği yakınlıkta bulunmalıdır. Ticaretin işlemesinde en önemli unsur reklam ve pazarlama gibi gözükse de firmanın kendi içine sinen kaliteyi insana dürüst olarak sunmasıyla devamlılık kazanır. Her işte olduğu gibi ticarette de yapılan iş sunumunun doğru aktarılması ve firma işletiminin internet üzerinden kesintisiz takip edilerek kolay ulaşılabilir olması da kurumsal gereklilik kapsamındadır. Sizlere en iyi E- ticaret yazılımlarını oluşturacağımızı vaat ederken; bilgi beceri ve birikimimizi şahsınız ya da kurumunuz için en uygun ve en doğru şekilde kullanacağımızın da sözünü veriyoruz.

Zamanın hızına uygun sistemlerle, takip edilirlilik ve teknik alt yapı düzeltmeleri, yeniden yapılandırma seçenekleriyle size özel sunulacak imkanlardan yararlanabileceksiniz. Ücretlendirmelerimizde senelik yazılım fiyatı ile destekleme, güncelleme fiyatları ayrıdır. Her iki fiyat kategorisinde de peşin ödemenin yanı sıra taksitlendirme de mevcuttur. Merak ettiğiniz yazılım ücretlerini telefon numaralarımızı arayarak müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz. Size özel yazılımlarla, size en yakın içerik ve tanımlamalarla büyümeye ve büyütmeye devam edeceğiz.

Sektörel farklarıyla hizmet veren herkesi, en son güncellemelerle desteklenmiş yazılımlarımızı kullanmaya davet ediyoruz. Yapılan hizmet örneklendirmelerini sitemizin “referanslar” bölümünden görebilirsiniz.