Web Sitesi Güncellemesi

Web Sitesi GüncellemesiWeb sitesi güncellemesi, mevcut web siteniz üzerinde yeniliklerin sağlanmasıdır. Web sayfası güncelleme işlemleri değişik alanlarda olabilir.Bir web sitesi inşa edildiğinde her ne kadar kusursuz görüntü sağlasa da zaman geçtikçe yeniliğini kaybeder ve bakım hizmeti ihtiyacı duyar. Meydana gelen bu gereksinimler gelişmiş tekniklerden noksanlık olabileceği gibi site içerikleri ve görsel ögelerin eskiyip, güncel durumlara hitap edememesi de olabilir. İnternet siteleri üzerinde bu noksanlıkların ve güncelleme gereksinimlerinin giderilmesi hedefiyle gerçekleştirilen çalışmalar, web sitesi güncellemesi ve bakımı çalışmaları olarak ifade edilir.Web sitenizin beklenmedik problemlere karşı sürekli denetlenmesi ve desteklenmesi gereklidir. Doğru ve iyi bir bakım için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Gold Web Tasarım olarak web sitesi bakımı ve güncelleme hizmetimiz ile internetteki vitrininiz olan web sitenizin her zaman kusursuz, güncel ve kullanıcı dostu kalması için çalışıyoruz.Web Sitesi Güncellemesi Önemiİnternet sitelerini güncellemeye mecbur bırakan pek çok önemli etken vardır. Güncellemelere sebep olan ana etkenlere göz attığımızda;
  • Mevcut olan web sitesine güncel ve daha değişik sayfalar ekleme isteğinin önemli bir yer kapladığı görülmektedir. Bu hem tasarım bakımından endişelerden, hem de artış gösteren hizmet potansiyelinden kaynaklı olarak meydana gelebilmektedir.

  • Şablon üzerinde gerçekleştirilmek istenilen değişiklikler de yeniden tasarım değişikliliğine sebep olan konular arasında yer almaktadır. Uzun süre boyunca aynı şablonu kullanan siteler zaman geçtikçe hedef kitlelerini kaybetmektedir.

  • İşlevler ve iyileştirmeler internet siteleri için olmazsa olmazdır. Bu sebeple var olan içeriklerin korunarak yeni bir görünüşe geçmek tüm kişiler için akla gelen tasarım değişiklikleri koşullarındandır.

  • Google, Yahoo, Yandex, Bing gibi önemli arama motorlarında ilk sayfalarda bulunmak isteyen kullanıcıların ilgili arama motorlarının siteler için oluşturduğu kullanıcı dostu teknolojik gelişmeleri web site sahiplerine ulaştırması ve bunu arama motorlarında konum ve sıralama sağlama ölçütü olarak sunması, web site sahiplerinin web sitelerinde değişiklikler yapmasını mecbur kılmaktadır.Web Sitesi Güncellemesi Gerekli Olan Siteler
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) için ayarları yapılmayan web statik siteler,

  • Tasarımı özgün olmayan ve eski yazılım sürümüne sahip olan web siteleri,

  • Ziyaretçilerin sitedeki hareket biçimlerini önemsemeyen siteler,

  • Responsive (mobil uyumlu) olmayan internet siteler,

  • Google ve diğer önemli arama motorlarının kalite yönergelerini karşılamayan web siteleri için bu güncelleme gereklidir.Web Sitesi Güncellemesi FiyatlarıWeb sitesi güncelleme fiyatları, güncelleme çeşidine ve meydana gelen iş yüküne göre belirlenir. Öncelikle güncelleme talepleri yukarıdaki yaklaşımlar ile sınıflandırılır ve konumlandığı yer belirlenir. Birden çok alanda güncelleme işlemi ihtiyacı tespit edilir. Web sitesi alt yapısı da güncelleme işleminin fiyatlandırılmasında ve maliyetlerinde etkili bir unsurdur. Güncelleme ile meydana gelen içerik taleplerinde ek editoryal hizmetler gerekirse fiyat değişiklikleri de söz konusu olacaktır.Web sitesi güncelleme ve bakım hizmetleri için Gold Web Tasarım ile iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.