Yandex Direct Reklamları

Yandex Direct ReklamlarıYandex Direct Reklamları, internet reklamcılığı boyutunda son zamanlarda isminde oldukça bahsettirmiştir. Sunduğu internet reklamları ile reklam verenlere farklı kanallardan milyonlara ulaşmasını sağlamaktadır. Masaüstü ve mobil uyumlu içerik bazlı reklamlar ve banner tarzında, Yandex Arama'da ve reklam ağının binlerce sitesinde mevcut reklam platformudur.Direct reklamları, size ilgili olan yeni müşterilerle ve artış gösteren satışlar olarak geri dönüş sağlar. Bu reklamlarda potansiyel müşterilerinizi takip etmeniz mümkündür.Yandex Direct Reklamlarınız üzerinde hedeflediğiniz noktaya göre istediğiniz ayarlamada düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz.Bu reklamlar sayesinde sadece işletmenizin hedeflediği noktayı ve sunmuş olduğunuz hizmetler ya da ürünler ile ilgilenen kullanıcılara erişme hakkına sahip olacaksınız.Son yıllarda Türkiye pazarına attığı adım ile isminden fazlaca bahsettiren bu platformda reklam sektöründen gelen talep çok fazladır. Anlaşmalı olduğu reklam veren, kullanıcıların ilgi alanlarına yönelik bir reklam politikası yürütmektedir.Yandex Reklam Nasıl Çalışır?Yandex Direct Reklamları, fazla sayıda pazarlama hedefinize erişmenizi sağlamaktadır. Marka bilinirliğinizi ve popülerliğinizi yükseltmek, kullanıcıları satışa dönüştürmek, eski müşterileri yeniden hedeflemek ya da tekrarlanan satın almalarda artış sağlamak bunlardan birkaçıdır. Dijital pazarlama ekibimiz, sizler için hedef noktanıza ulaşacak etkileyici reklamlar oluşturur.İşletmenize, firmanıza ilişkin yüksek kazanç sağlayan anahtar kelimeleri seçmekteyiz. Hedeflerinize bağlı olarak çalışma yürüten Yandex reklam uzmanlarımız, bütçenizin doğru, verimli ve etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla en başarılı stratejiyi oluştururlar.Yandex Reklam Avantajları ve Özellikleri
  • Aralarından tercih edebileceğiniz türlü reklam kampanyaları sunar.

  • Yandex, reklam seviyesinde bütçe saptama ile pazarlama yatırımınız üzerinde daha fazla hakimiyet sağlamanıza destek olur.

  • Yalnızca arama ağı reklamlarına yapılan tıklamalar ile görüntülü reklamlarda geçerli olan gösterimler için ödeme gerçekleştirirsiniz.

  • Bu reklamlar hem görüntülü hem de arama ağı reklamlarında oldukça başarılı sonuçlar getiren reklamlar sunar.

  • 100 milyonu aşkın internet kullanıcısına ev sahipliği yapan ve internet kullanıcı sayısıyla dünya çapında yedinci olan Rusya ve Ukrayna, Belarus, Kazakistan benzeri ülkelere ulaşabilirsiniz.

  • Güvenli Reklam: Otomatik ve manuel filtreleme yolları ile kötü niyetli tıklamalara engel olabilirsiniz.

  • Raporlama Sistemi: Raporlamalarınızı her sözcük ve her reklam grubu özelinde istediğiniz vakit günlük olarak inceleyebilirsiniz.

  • Bütçenizi Belirleyen Siz Olun: Tıklama başına maliyet için vereceğiniz maksimum fiyatı siz belirleyebilirsiniz.

  • Performans Analizi: Detaylı raporlama sistemleri ile web sitenizin ne kadar kullanıcı aldığı ve bu kullanıcıların ne kadar süre sitenizde durduğunu görüntüleyebilirsiniz.Uzman ekibimiz Yandex Direct Reklamları konusunda size tüm profesyonelliği ile hizmet vermeye hazırdır. Detaylı bilgiler için Gold Web Tasarım ile iletişime geçebilirsiniz.